بلیط چارتر|بلیط هواپیما

بلیط چاتر ارزان|بلیط چارتر مشهد| بلیط چارتر تهران| بلیط چارتر کیش

جستجوی پرواز های داخلی

onewayarrow
roundarrow onewayarrow

بلیط-هواپیما-تبریز


آیا می دانید ارزان ترین سرویس ارائه بلیط هواپیما تبریز کجاست؟

 

تبریز از کلانشهرهای ایران و مرکز استان آذربایجان شرقی است. عمده مردم این آذری هستند. تبریز از اصلی ترین کانون های سکونت مردم آذری است و به اعتباری کانون سیاسی، فرهنگی ، صنعتی و بازرگانی مردم آذری است. این شهر در دوران اتابکان، خوارزمشاهیان، ایلخانان، چوپانیان، جلایریان، قراقویونلوها، آق قویونلوها و صفویان پایتخت و در دوره قاجاریان ولعیهدنشین بوده است.

آب و هوای این شهر خشک و نسبت به بقیه مناطق ایران خنک تر است. این تفاوت اقلیم خود از جاذبه های این منطقه برای مسافران است. گذشته از این شهرسازی مدرن، و آثار تاریخی و فرهنگی منطقه نیز همواره تبریز را در لیست اصلی ایرانگردان نگه داشته است. شما نیز تفرج در تبریز را با بلیط هواپیما تبریز ما تجربه کنید.

 

 

جاذبه های گردشگری

ایل گلی

دریاچه و باغستان ایل گلی از نمادهای شهر تبریز است. قدمت این مجموعه به دوران آق قویونلوها بر می گردد، در آن زمان دریاچه به عنوان یکی از اصلی ترین مرکزهای ذخیره اب شهر تبریز مورد بهره برداری بوده است. در دوران قاجاریان در حوالی دریاچه خیابان هایی احداث شد و با درختکاری، فضای سبز پیرامونی به مرور شکل گرفت. این مجموعه امروز به صورت مکانی سرسبز و با صفا و شامل اماکن رفاهی و تفریحی متعدد، میزبان مسافران است. عمارت کلاه فرنگی مرکز دریاچه در دهه چهل (به جای عمارتی قدیمی) ساخته شده است، امروزه یکی از نمادهای شهر تبریز است.

خانه مشروطیت

این بنا که در اصل خانه حاج مهدی کوزه کنانی (از سران مشروطه خواه) بوده است به سال 1247 خورشیدی و به سبک معماری دوران قاجاریان ساخته شده است. این خانه محل تجمع فرماندهان انقلاب مشروطه و مکانی برای جلسات تاریخ ساز آنان بوده است. این خانه دارای تزییناتی قابل توجه از جمله درهای منبت کاری شده و ارسی ها است. این خانه در سال 1375 تبدیل به موزه مشروطه شده و ابزار و اسنادی از روزهای پرغوغای مشروطه در آن به یادگار نگهداری می شود.

مسجد کبود

از زمره مسجدهای ساخته شده به شیوه آذری، مسجد کبود است. این مسجد دارای گنبد اصلی و گنبد جنوبی و هفت گنبد کوچکتر است. این مسجد در دوران قراقویونلوها ساخته شده است. ظرافت های خطاطی و کاشیکاری بر بستر کاشی های لاجوردی باعث شهرت این مسجد به فیروزه اسلام شده است.

مقبره الشعرا

در محله سرخاب تبریز آرامگاهی است که از صد ها سال پیش تر تا دوران کنونی محل آرام گرفتن پاره ای از نام آوران تبریز (از جمله شاعران) بوده است. در سال 1350 به یادگار شاعران آرام گرفته، بنایی باشکوه در این آرامگاه برپا شد که امروز از یکی از نمادهای شهر تبریز است. از  شاعران آرام گرفته در این مکان می توان خاقانی، اسدی طوسی، انوری و شهریار را نام برد.

غذاهای محلی

کوفته تبریزی، خورش هویج، دویماج، آش ماست، آش کلم قمری، آش اوماج

سوغات

کفش دوزی، کنده کاری، گلدوزی، نگارگری، نقره کاری

 

از دست ندهید!

خانه بهنام

شهر تبریز از نظر فراوانی خانه های تاریخی مثال زدنی است. از جمله این خانه ها، خانه بهنام در خیابان مقصودیه است. این خانه که در دوران زندیان ساخته شده است در دوران ناصرالدین شاه نوسازی و با دیوارنگاره هایی تزیین شد. این خانه به دلیل داشتن گچ بری های زیبا و تزیینات ظریف و همین طور داشتن دیوارنگاره ها، لحطاتی دلپذیر و به یادماندنی را برای بازدیدکننده رقم می زند.

 

خرید بلیط هواپیما تبریز :

چگونه بلیط هواپیما تبریز را جستجو کنیم؟

برای جستجوی بلیط هواپیما تبریز ، در سایت 10020 قسمت پرواز داخلی  مبداء، مقصد، تاریخ ، تعداد مسافران و ... را تعیین نمایید. برای انتخاب شهر مبداء و مقصد، سه حرف فارسی یا انگلیسی را تایپ نمایید تا لیست شهرها نمایش داده شود و سپس مسیر خود را انتخاب نمایید با زدن دکمه جستجو بلیط، لیست پروازها نمایش داده می‌شود..

رزرو بلیط هواپیما تبریز:

پس از زدن دکمه جستجو بلیط لیست پروازها نمایش داده خواهد که  به صورت پیش فرض ارزان ترین پرواز، اولین پرواز نمایش داده شده هست . علاوه بر قیمت ، شماره پرواز ، ایرلاین ، ساعت رفت و ... نمایش داده شده است . در سمت راست قسمت هایی برای فیلتر کردن جستجو وجود دارد که می توان از آن استفاده کرد. پس از انتخاب بلیط هواپیما تبریز مورد نظر در قسمت اطلاعات تماس شماره موبایل و ایمیل را وارد می کنیم. در قسمت مشخصات مسافر اطلاعات مربوطه تکیمل نموده و دکمه پرداخت آنلاین را می زنیم .در انتها در درگاه پرداخت با کارت بانکی و رمز دوم خود پرداخت را انجام می دهیم.

 

خرید بلیط ارزان هواپیما :

برای اطلاع یافتن از بلیط های ارزان و بلیط های چارتری به اینستاگرام ما سر بزنید.

 


بلیط هواپیما تبریز