لطفا شکیبا باشید.

بلیط چاتر ارزان|بلیط چارتر مشهد| بلیط چارتر تهران| بلیط چارتر کیش

جستجوی پرواز های داخلی

onewayarrow
roundarrow onewayarrow

بلیط هواپیما چارتر


خرید بلیط هواپیما چارتر و ارزان، 10020بزرگترین سامانه تخصصی رزرو و خرید اینترنتی بلیط هواپیما داخلی و خارجی به صورت آنلاین،خرید بلیط هواپیما و هتل 

 

10020 از معتبرترین سایت های فروش آنلاین بلیط هواپیما در ایران و جهان می باشد که از اوایل دهه 1390 فعالیت خود را به صورت حرفه ای در زمینه فروش آنلاین بلیط هواپیما و تورهای مسافرتی، رزرو هتل خارجی و داخلی آغاز نموده است. خوشبختانه با تلاش های بسیار و اعتماد خوب شما مسافرین عزیز توانسته ایم به عنوان یکی از بهترین آژانس های هواپیمایی و گردشگری در ایران شناخته شویم و ما این افتخار را بی شک مدیون اعتماد شما هستیم. 
ما برای بهبود و کاهش هزینه های بلیط هواپیما برای مسافران اقدام به دریافت نمایندگی از ایرلاین های ایرانی و خارجی نموده ایم و توانسته ایم مجوز و نمایندگی فروش آنلاین بلیط هواپیما تمامی ایرلاین های داخلی و بیش از 980 ایرلاین خارجی را دریافت نمایید. لازم به ذکر است تنها تعداد اندکی ( شاید به 10 سایت هم نرسد ) از سایت های فروش آنلاین بلیط هواپیما در ایران می باشند که توانسته اند نمایندگی فروش آنلاین تمامی ایرلاین های داخلی و خارجی را دریافت نمایند و معمولا این سایت ها به عنوان واسطه و دلال در این زمینه فعالیت می نمایند. همچنین ما مفتخریم که در این سالها توانسته ایم تعداد زیادی از بلیط های هواپیما را خود به صورت اختصاصی چارتری نماییم و ما از تامین کنندگان اصلی پرواز چارتری می باشیم. اگر به دنبال سایتی می باشید که بلیط هواپیما  چارتر و ارزان خریداری نمایید بی شک سایت 10020 بهترین انتخاب شما می تواند باشد. 

 

بلیط هواپیما چارتر


در ادامه گزارش بلیط هواپیما چارتر قصد داریم مطالب زیر را بررسی نماییم :
1-    بلیط چارتر 
2-    هواپیما چارتر
3-    قیمت بلیط چارتر
4-    کنسلی بلیط چارتر

 

بلیط چارتر

بلیط چارتر

 

 یکی از برداشت های غلط و اشتباهی که ما کاربران از کلمه پرواز چارتر و هواپیمای چارتر داریم و می بایستی فرق این دو کلمه را در ابتدا روشن و واضح کنیم این است که بلیط چارتر همان شیوه و روشی است که صندلی های پرواز یک هواپیما به صورت کلی و یا قسمتی از آن خریداری می‌شود و چارتر کننده معمولاً با یک قراردادی که با شرکت هواپیمایی کشور منعقد می نماید، به صورت اختصاصی  بلیط های چارتری خود را به مسافرین می فروشد. از اینرو تامین کننده که همان شرکت یا آژانس چارتر کننده می باشد، بلیط هواپیما از ایرلاین با قیمت کمتری خریداری نموده است و با کمی سود به مسافر به فروش میرساند. در نهایت طبیعیست که قیمت بلیط چارتر کمتر از بلیط های سیستمی باشد.
چارتر کننده که معمولاً آژانس های هواپیمایی پرواز هستند که بلیط های چارتر خود را به فروش می رسانند و اگر درمواقعی ببیند صندلی های یک پرواز به فروش نرسیده، می توانند قیمت بلیط های خود را پایین بیاورند وبه اصطلاح ارزان تر از حد معمول بفروشند تا هواپیما آماده پرواز شود و در واقع صندلی های آن تکمیل گردد. در نتیجه می توان بلیط های چارتر لحظه آخری هم خریداری نموده که این خود یکی دیگر از مزیت های بلیط هواپیما چارتر نبست به بلیط سیستمی می باشد. 

 

هواپیما چارتر

هواپیما چارتر

 

اگر از افرادی هستید که به سینما و تماشای فیلم علاقمند می باشد، احتمالا در فیلم ها مشاهده نموده اید که برخی افراد یک هواپیما کوچکتر از هواپیماهای معمولی و مسافبر دارند و یا اجاره نموده اند و با این هواپیماها به هرکجا که دوست دارند میروند. در نتیجه هواپیما چارتر هواپیماهای است که از لحاظ اندازه کوچکتر از هواپیماهای مسافربری که همه ما با آنها آشنا هستیم ، و قادر هستند تعداد حدود۱۰ نفر را جابه‌جا کنند این نوع هواپیما به شکل کاملا خصوصی و تجاری برای مسافران خدمت ارائه می دهند
و نکته ای که راجع به این نوع هواپیماها لازم است بدانیم این است که هواپیماها لوکس تر و راحت تر و مجهز تر از دیگر هواپیماها می باشد و این نوع هواپیما بیشتر کاربرد سفرهای تجاری وخصوصی فوری را دارند و تعداد آن ها بسیار کم می باشد و احتمالا تنها برخی از افراد ثروتمند می توانند از آن استفاده نمایند. شما برای رزرو هواپیما چارتر می توانید با شرکت صدبیست تماس حاصل نمایید و از قیمت این نوع از هواپیماها مطلع و در صورت تمایل رزرو نمایید. شماره تماس آژانس هواپیمایی و گردشگری صدبیست 02154623000 می باشد و کارشناسان ما ئر تمامی روزهای هفته و به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند.

 

قیمت بلیط چارتر

همانطور که می دانید قیمت بلیط هواپیما هیچ وقت ثابت نبوده و نیست و ممکن است بنا به اتفاقات، روزهای به خصوص، شهرهای خاص و ... افزایش یا کاهش داشته باشد. معمولا قیمت بلیط هواپیما در روزهای تعطیل یا رزوهای نزیک به تعطیلات و مناسبت های خاص مثل ولادت و شهادت افزایش می یابد و گاهی این افزایش ممکن است چندیدن برابر نرخ واقعی در روزهای معمول بوده باشد. اما قیمت بلیط چارتری همانطور که قبلا اشاره نمویدم ارزانتر از بلیط های سیستمی میباشد که به صورت مستفیم یا غیر مستقیم از ایرلاین و نمایندگی های خریداری می شود دارد. از اینرو برای شما مسافرین عزیز بهتر می باشد برای کاهش هزینه در سفرهای خود بلیط های چارتر خریداری نمایید. 
اما خرید بلیط چارتر از نامین کننده یا چارتر کننده اصلی امری بسیار دشوار می باشد و شاید برای کاربران عادی امری غیر ممکن باشد. اما نگران نباشید ما برای مشکل شما چاره ای اندیشیده ایم تا شما بتوایند به صورت مستقیم و بدون پرداخت هزینه اضافه از ایرلاین یا چارتر کننده بلیط هواپیما خود را خریداری نمایید. شما می توانید با مراجعه به سایت صدبیست از تمامی پرواز های آن روز مطلع شوید و صدبیست مه خود از چارتر کنندگان اصلی می باشد بلیط هواپیما چارتر خود را خریداری نمایید. البته اگر صدبیست خود پروار مد نظر شما را چارتر نکرده باشد باز هم جای نگرانی نیست و شما می توانید بدون پرداخت هزینه بیشتر به 10020 باز هم بلیط چارتر خود را خریداری نمایید.

 

کنسلی بلیط چارتر

کنسلی بلیط چارتر

 

شاید نا اینجای گزازش بلیط هواپیما چارتر برای شما سئوال پیش آمده باشد که تفاوت بین بلیط های سیستمی و چارتی دقیقا در چه چیزهایی می باشد و چرا ؟
بلیط های سیستمی و چارتری از نظر کیفیت پرواز هیچگونه تفاوتی با یکدیگر ندارند و تنها در قیمت، کنسلی بلیط و قیمت کودک با یگدیگر تفاوت هایی دارند. طبق قوانین بین الملل جهانی بلیط های چارتر به دلیلی ارزان بودن و تخفیف ویژه بلیط چارتر، پس از خرید امکان کنسلی از طرف مسافر را ندارند و شما در صورت کنسلی متحما ضرری 100% خواهید شد. اما دیگر تفاوت این بلیط ها در قیمت بلیط هواپیما برای کودکان می باشد. طبق قوانین کودک هیچ وقت به تنهایی امکان سفر با هواپیما را نخواهد داشت و باید سن آن بین 2 الی 12 سال باشد تا در صورت خرید بلیط سیسیتمی از 50% تخفیف برخوردار شود ولی در بلیط های چارتر تخفیف 50% اعمال نمی شود و کودک باید کل هزینه پرواز را به طور کامل پرداخت نماید.
امیدواریم گزارش بلیط هواپیما چارتر برای شما مفید بوده باشد، همچنین شما می توانید برای حمایت از ما این کزارش را بین دوستان و آَشنایان خود به اشتراک بگذارید.


خرید بلیط هواپیما چارتر از سایت صد بیست

سایت صدبیست  بهترین و ارزان ترین قیمت بلیط های چارتری را در اختیار شما قرار می دهد. می توانید بلیط مقصد خود را از صد بیست تهیه کنید.

شما با دسترسی به تمامی بلیط های چارتر، سیستمی و بلیط های لحظه آخری در سراسر دنیا می توانید خرید بلیط چارتر، خرید بلیط سیستمی و خرید بلیط لحظه آخری را با ارزان ترین قیمت انجام دهید.

خرید بلیط هواپیما خارجی از همیشه آسان تر شده است و شما نه تنها می توانید از بیش از 900 ایرلاین معتبر در سراسر دنیا بلیط هواپیما خود را انتخاب کنید بلکه می توانید خرید بلیط داخلی کشورهای خارجی را نیز به راحتی، با پرداخت ریالی و از طریق کارت شتاب انجام دهید.

در هر کجای دنیا که باشید دیگر نگرانی نخواهید داشت زیرا خرید بلیط پرواز سایر کشورها نیز همان روال معمول را دارد و صدور و استرداد آن آنلاین انجام می‌شود.

در سایت صد بیست نه تنها می توانید بلیط هواپما یا قطار و اتوبوس را تهیه کنید بلکه می توانید هتلی ارزان قیمت اما لوکس را رزرو کنید.

جهت تهیه بلیط و یا رزرو انواع هتل ها در مقصد مورد نظر خود به سایت صد بیست مراجعه کنید..

جهت تهیه بلیط به سایت اصلی مراجعه کنید.

برای اطلاعات بیشتر می توانید با همکاران ما تماس بگیرید

021-54623000
 


بلیط چارتر, خرید بلیط هواپیما